Rynek Pierwotny


Jest nam niezmiernie miło zaprezentować apartamenty klasy premium z rynku pierwotnego w standardzie deweloperskim lub pod klucz.

Apartamenty Bursztynowa to prawdziwy bursztyn na mapie. Starannie wykreowana i spójna urbanistycznie przestrzeń do życia z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców tworzy miejsce, w którym żyje się komfortowo. Architektura Osiedla Bursztynowa oparta jest na prostych formach i funkcjonalnych rozwiązaniach. Jasna elewacja kontrastuje z ciemnymi wykończeniami loggii i balkonów, co tworzy modernistyczną kompozycję + ogrody Starannie zaprojektowane otoczenie osiedla: zielone patio, ścieżki spacerowe tworzą wspaniałą przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, odpoczynku.

Miejsce dla każdego. Osiedle Bursztynowa stanowi kompleks 3 budynków w nowoczesnej zabudowie gdzie 2 budynki już zostały zakończone i w pełni zamieszkałe nowymi właścicielami.

Łącznie znajdzie się w nim 20 wyjątkowych apartamentów.

W nowoczesnym, przestronnym budynku znajdują się apartamenty o zróżnicowanych metrażach od 30,70 do 34,70 m² i funkcjonalnych rozkładach . Do apartamentów prowadzą szerokie i reprezentacyjne klatki schodowe oraz portalowe drzwi wejściowe. Cichobieżna winda zapewnia szybką komunikację między piętrami, a specjalne podjazdy ułatwiają poruszanie się rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym.

Wykończenia z najwyższej jakości materiałów, duże okna, tarasy, loggie i balkony + ogrody podnoszą poczucie komfortu.

W niewielkiej odległości znajduje się wiele placówek edukacyjnych, sklepów i punktów usługowo-handlowych, a także szpital oraz inne placówki medyczne, a przede wszystkim nasze Polskie Morze, dokładnie 3 min drogi od Morza.


Witamy Serdecznie!!!

Własny dom to jedno z największych marzeń wielu z nas. Pragniemy miejsca, które urządzimy po swojemu, tak, aby spełniało wszystkie nasze oczekiwania, w którym poczujemy się bezpiecznie i do którego zawsze będziemy wracać z uśmiechem na twarzy. Wizja posiadania własnego kąta często zdaje się niemożliwa do zrealizowana ze względu na wysokie koszty wybudowania oraz utrzymania budynku jednorodzinnego. Na szczęście jest jeszcze jedno świetne rozwiązanie, stanowiące idealny kompromis pomiędzy mieszkaniem w bloku, a samodzielnym domem jednorodzinnym – dom szeregowy.

Domy szeregowe rzadko powstają w pojedynkę, zazwyczaj tworzą one zespół budynków składający się na całe osiedle. Niesie to za sobą wiele korzyści. Osiedle, dzięki pochodzeniu od jednego dewelopera wygląda bardzo spójnie i estetycznie. Na terenie często spotkać można dodatkowe udogodnienia takie jak naziemne parkingi, lokale handlowo-usługowe, boiska, place zabaw i strefy wypoczynkowe na świeżym powietrzu, w obszarze których sąsiedzi wraz ze swoimi gośćmi mogą się spotykać i integrować. Dodatkowo deweloper tworzący osiedle zapewnia wysokiej jakości infrastrukturę w postaci chodników, ścieżek rowerowych i oświetlenia, a także dba o atrakcyjny wygląd osiedla poprzez liczne nasadzenia roślin czy tzw. małą architekturę.

Mamy przyjemność ogłosić, iż dwie deweloperskie inwestycje:

"OSIEDLE POD GAJEM"

"OSIEDLE BOTANICZNY PARK"

niedawno trafiły do sprzedaży w naszym biurze!!! W ofercie znalazły się 12 domów w zabudowie szeregowej 'Osiedla Pod Gajem' powstające w mieście Piekary Śląskie i 8 domów 'Osiedla Botaniczny Park' w zabudowie szeregowej powstające w mieście Radzionków. Niewielkie podwórko z przodu domu stwarza idealną przestrzeń wykorzystywaną np. jako dodatkowe miejsce parkingowe, a dostępne z tyłu domu zielone tereny mogą stanowić doskonałą strefę wypoczynku, ulubione miejsce do zabawy dla dzieci lub świetną miejscówkę na grilla. Czynnikiem wyróżniającym inwestycję jest ostateczny charakter domu, który nadają jego nowi właściciele, dlatego modyfikacje, których dokonają z naszą pomocą najemcy jeszcze w momencie budowy jest tak łatwa! Dzięki konsultacji z architektem bez dodatkowych kosztów. Wszystko po to, by osiągnąć efekt, który w pełni Cię zadowoli!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowe lub zapraszamy do naszego biura , a odpowiemy na wszystkie pytania.

Domy szeregowe stanowią doskonałą alternatywę dla domów jednorodzinnych głównie ze względu na niższe koszty związane zarówno z kupnem, jak i utrzymaniem lokum. Zarówno młode rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze często przyjmujące gości mogą korzystać z wygody posiadania swojego własnego domu z ogródkiem, nie martwiąc się jednocześnie o wysokie koszty.