Kompetencje = Kwalifikacje

Kompetencje = Kwalifikacje

Kompetencje dzieli się na twarde i miękkie. Do twardych zalicza się przede wszystkim wiedzę branżową, znajomość języków obcych, a także obsługę specjalistycznych projektów. Kwalifikacje są niemal tym samym, co wykształcenie i oznaczają wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu.

Podobno nie iść do przodu znaczy się cofać. Nie zamierzamy sprawdzać trafności poglądu, nie ustajemy w podnoszeniu kwalifikacji. Czytamy, szukamy, uczymy się, inwestujemy w swoją wiedzę i umiejętności, ponieważ tylko w taki sposób możemy pomóc wymagającym klientom pod każdym względem.

Dzięki naszym Klientom i pozytywnej opinii o naszym biurze w plebiscycie Orły Nieruchomości "Opinia Konsumenta". Jesteśmy najlepszym biurem pod kątem profesjonalnej obsługi, dużej wiedzy i skuteczności w rozwiązywaniu problemów z każdą nieruchomością.

Dzięki opinią klientów kolejny rok jesteśmy na 1 miejscu w naszym mieście.

Dziękujemy! Bez was, tworzenie i chęć rozwoju naszego Biura, nie miałoby sensu. Zawsze jesteście dla nas przemili i wyrozumiali. Z niektórymi z Państwa współpracujemy i przyjaźnimy się od dawna, co napawa nas radością i dumą.

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, bo lubimy to co robimy dlatego nie ustanie podnosimy swoją wiedze.

Pasja jest inspirującą siłą, która motywuje nas do ciągłych działań, odkrywania nowych możliwości i spełniania marzeń własnych oraz naszych klientów.

W stosunku do realizowanych projektów wykazujemy się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, entuzjazmem i pozytywną energią.

Jesteśmy aktywni i zdeterminowani w realizacji powierzonych zadań i uwielbiamy nowe wyzwania. Czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.Jesteśmy godni zaufania, uczciwi i odpowiedzialni we wszystkich naszych działaniach. Przy podejmowaniu codziennych decyzji w pierwszej kolejności odwołujemy się do powszechnie obowiązujących zasad i wartości.

Dotrzymujemy zobowiązań, działamy w sposób przejrzysty, z zachowaniem wysokich standardów etycznych i dbamy o zgodność z przepisami.

Dokładamy wszelkich starań, aby postępować uczciwie wobec klientów i partnerów biznesowych.

Uczciwie informujemy o postępach i trudnościach realizowanych projektów. Sukces naszych przedsięwzięć zależy od dbałości o utrzymanie zaufania ze strony naszych klientów.

W życiu nie często zdarzają się podobne chwile - chwile, gdy wiemy bez cienia wątpliwości, że naprawdę robimy coś z pasji. Czujemy przypływ energii w płucach i mamy świadomość, że robimy coś dla niektórych co ma wielkie znaczenie.

Zaufanie jest podstawą do realizacji wspólnej drogi.

Dziękujemy !!!

Wszyscy żyjemy ogólnie w rytmie przypływów i odpływów. Bywa, że los rzuca nas z sytuacji do sytuacji, których nie spodziewaliśmy się już znaleźć. Oddala od tych, które wydawały się nam pisane.

Zbyt często przegapiamy ważne momenty. Zakładamy błędnie, że będą jeszcze tysiące podobnych okazji.

Dlatego, dla taki chwil wiemy, że WARTO.