Oddział Bytom

„Witamy Kochani Kolejny tydzień za nami.
Postanowiliśmy, że może przekażemy w kilku zdaniach co u nas, a tym samym może zmotywujemy Was do napisania w komentarzu co u Was się w ostatnim czasie ciekawego wydarzyło."
„Dziękuję Pani Julio w imieniu całego zespołu LukHouse-Nieruchomości za wspólne 2 lata współpracy z doskonałym Pani wynikiem 1️⃣7️⃣4️⃣ zrealizowanych transakcji ”
„W dniu 23.09.2021 r. odbyło się nasze otwarcie nowego oddziału LukHouse-Nieruchomości w Tarnowskich Górach. Gdy opadł kurz i emocje możemy spokojnie podziękować”
„Drugi kwartał był dla nas kolejnym udanym okresem pod względem sprzedaży. Otoczenie rynkowe pozostaje sprzyjające i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej je wykorzystać. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest posiadanie szerokiego i zróżnicowanego poglądu kreatywnym okiem, który umożliwia sprawne rozpoczęcie sprzedaży, aby sprostać wysokiemu popytowi na wszelkie nieruchomości.”
„Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego biura LukHouse-Nieruchomości w TARNOWSKICH GÓRACH.”
„Cześć ;)
Doświadczenie pokazuje, że okres urlopowy z jednej strony ludzie korzystają z urlopów z drugiej zaś w pełni mobilizacji poszukują mieszkań wykorzystując swój urlop na wypatrywanie wymarzonej nieruchomości. Okres wakacyjny i ładna pogoda sprzyja remontom na nowych mieszkaniach oraz rozpoczęciem prac budowlanych na zakupionych działkach.”
„Zrealizowaliśmy w tym pierwszym kwartale 30 procent założonego planu na ten rok, a już mamy czym się pochwalić. 44 zrealizowane transakcje sprzedaży!!!”