Podsumowanie drugiego kwartału
Drugi kwartał był dla nas kolejnym udanym okresem pod względem sprzedaży. Otoczenie rynkowe pozostaje sprzyjające i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej je wykorzystać. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest posiadanie szerokiego i zróżnicowanego poglądu kreatywnym okiem, który umożliwia sprawne rozpoczęcie sprzedaży, aby sprostać wysokiemu popytowi na wszelkie nieruchomości.

Przy takim tempie wprowadzania do oferty nowych pomysłów + wyniki sprzedaży, w tym roku mamy szansę pobić ubiegłoroczny rekord sprzedaży.

Działając na terenie całego Śląska w pierwszym kwartale sprzedaży przekroczyliśmy 50 zrealizowanych transakcji nieruchomości, o 38 proc. więcej niż rok wcześniej. Łącznie II kwartale finalnie podpisaliśmy ponad 85 umów przedwstępnych, o 39 proc. więcej rok do roku i 23 proc. więcej kwartał do kwartału. W samym II kwartale do oferty przyłączyło się prawie 50 nieruchomości, to wynik wysokiego poziomu obsługi i wielkiego zaufania wśród naszych klientów.

Obserwujemy rosnące zainteresowanie naszymi ofertami, a jej systematyczne wzbogacanie o kolejne projekty pozwala nam dynamicznie zwiększać sprzedaż. Miniony kwartał był już czwartym okresem z rzędu, w którym osiągnęliśmy wyższy wynik sprzedaży kwartał do kwartału.

Mamy potencjał, by w obecnym okresie, pomimo wakacyjnego sezonu, podtrzymać tę pozytywną passę.

 <<< Powrót